BMC1HY0060AN
DigiKey raktári szám
1712-BMC1HY0060ANTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-BMC1HY0060ANCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMC1HY0060AN
Leírás
FERRITE BEAD 60 OHM 0201 1LN
Vevői azonosító
Részletes leírás
60 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 300mA 350mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
350mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Alkatrész státusza
Új tervekhez nem ajánlott
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
60 Ohms @ 100 MHz