BMC1HY0040AN
DigiKey raktári szám
1712-BMC1HY0040ANTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-BMC1HY0040ANCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMC1HY0040AN
Leírás
FERRITE BEAD 40 OHM 0201 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
40 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0201 (0603 metrikus) 300mA 300mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
300mA
Gyártó
TE Connectivity Passive Product
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
300mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
0201 (0603 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,013" (0,33mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,024" H. x 0,012" Sz. (0,60mm x 0,30mm)
Impedancia / frekvencia
40 Ohms @ 100 MHz