BMC1EY0120AN
DigiKey raktári szám
1712-BMC1EY0120ANTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
1712-BMC1EY0120ANCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
BMC1EY0120AN
Leírás
FERRITE BEAD 120 OHM 0402 1LN
Gyártói standard átfutási idő
19 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
120 Ohms @ 100 MHz 1 Jelvezeték Ferritgyöngy 0402 (1005 metrikus) 200mA 500mohm
Kategória
Névleges áram (max.)
200mA
Gyártó
TE Connectivity Passive Product
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
500mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Tokozás
0402 (1005 metrikus)
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Szűrő típusa
Jelvezeték
Max. magasság
0,024" (0,60mm)
Vonalak száma
1
Méretek
0,039" H. x 0,020" Sz. (1,00mm x 0,50mm)
Impedancia / frekvencia
120 Ohms @ 100 MHz