TXM-869-ES
DigiKey raktári szám
TXM-869-ES-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TXM-869-ES
Leírás
RF XMITTER FM/FSK 869MHZ MODULE
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó FM, FSK 869MHz 4dBm 56kbps PCB, Felületszerelt antenna modul
Kategória
Kimeneti teljesítmény
4dBm
Adási áram
8,5mA
Sorozat
Adatinterfész
PCB, Felületszerelt
Antenna csatlakozó
PCB, Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
2,1V ~ 4V
Üzemi hőmérséklet
0°C ~ 70°C
Frekvencia
869MHz