TXM-315-LC_View2
TXM-315-LC
DigiKey raktári szám
TXM-315-LC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TXM-315-LC
Leírás
RF TX IC ASK/OOK 315MHZ 8SMD MOD
Vevői azonosító
Részletes leírás
RF adó ASK, OOK 315MHz -4dBm ~ 4dBm 5kbps Fogazott antenna 8-SMD modul
Kategória
Kimeneti teljesítmény
-4dBm ~ 4dBm
Gyártó
TE Connectivity Linx
Adási áram
5,2mA
Sorozat
Adatinterfész
soros
Csomagolás
Csőtár
Antenna csatlakozó
Fogazott
Alkatrész státusza
Elavult
Tápfeszültség
2,7V ~ 5,2V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C
Frekvencia
315MHz