TRM-433-LT_View2
TRM-433-LT
DigiKey raktári szám
TRM-433-LT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
TRM-433-LT
Leírás
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Általános ISM < 1GHz Adó-vevő modul 433MHz Fogazott Felületszerelt
Kategória
Érzékenység
-112dBm
Gyrt.
Soros interfészek
soros
Sorozat
Antenna típusa
Fogazott
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Elavult
Vételi áram
6,1mA
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adási áram
4mA ~ 12mA
RF család / szabvány
Általános ISM < 1GHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Moduláció
ASK, OOK
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
433MHz