RXM-433-KH3_View2
RXM-433-KH3
DigiKey raktári szám
RXM-433-KH3-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXM-433-KH3
Leírás
RF RCVR ASK/OOK 433MHZ MODULE
Vevői azonosító
Részletes leírás
KH3 RF vevő ASK, OOK 433MHz -112dBm Fogazott modul
Kategória
Adatinterfész
párhuzamos
Gyártó
TE Connectivity Linx
Antenna csatlakozó
Fogazott
Sorozat
Tulajdonságok
Integrált távirányító dekódoló
Csomagolás
Csőtár
Tápfeszültség
2,1V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Elavult
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 70°C
Frekvencia
433MHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Érzékenység
-112dBm
Tokozás
31-SMD modul
Moduláció vagy protokoll
ASK, OOK
Gyártói tokozás
modul
Felhasználás
Háztartási/ipari automatizálás, világítás, távirányító, RKE
Alap típusszám
Vételi áram
5,2mA