RXD-418-KH
DigiKey raktári szám
RXD-418-KH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXD-418-KH
Leírás
RF RECEIVER ASK/OOK 418MHZ
Vevői azonosító
Részletes leírás
KH RF vevő ASK, OOK 418MHz -102dBm 5kbps PCB, Felületszerelt
Vételi áram
7mA
Frekvencia
418MHz
Tápfeszültség
2,7V ~ 4,2V
Érzékenység
-102dBm
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C