RXD-315-KH2 elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Direct
TE Connectivity Linx
Raktáron: 59
Adatlap
KH2 RF vevő ASK, OOK 315MHz -112dBm 10kbps PCB, Felületszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
RXD-315-KH2
DigiKey raktári szám
RXD-315-KH2-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXD-315-KH2
Leírás
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Vevői azonosító
Részletes leírás
Vételi áram
5,2mA
Frekvencia
315MHz
Tápfeszültség
2,7V ~ 3,6V
Érzékenység
-112dBm
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C