RXD-315-KH
DigiKey raktári szám
RXD-315-KH-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RXD-315-KH
Leírás
RF RECEIVER ASK/OOK 315MHZ
Vevői azonosító
Részletes leírás
KH RF vevő ASK, OOK 315MHz -102dBm 5kbps PCB, Felületszerelt
Kategória
Felhasználás
Garázsnyitók, RKE, Biztonsági riasztások
Gyártó
TE Connectivity Linx
Vételi áram
7mA
Sorozat
Adatinterfész
PCB, Felületszerelt
Csomagolás
Csőtár
Antenna csatlakozó
PCB, Felületszerelt
Alkatrész státusza
Elavult
Tulajdonságok
Beépített távirányító-dekódoló
Frekvencia
315MHz
Tápfeszültség
2,7V ~ 4,2V
Érzékenység
-102dBm
Üzemi hőmérséklet
-30°C ~ 70°C