L000941-10
DigiKey raktári szám
343-L000941-10-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
L000941-10
Leírás
FPC ANT, VDP, 200MM, MHF4L, 617-
Gyártói standard átfutási idő
8 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
755,5MHz, 1,955GHz, 2,332GHz, 2,593GHz, 3,55GHz, 4GHz, 4,7GHz 5G, LTE Lapos tapasz RF antenna 617MHz ~ 894MHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,305GHz ~ 2,36GHz, 2,496GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz, 3,8GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz 1,15dBi, 3,32dBi, 2,87dBi, 2,5dBi, 2,88dBi, 4,1dBi, 2,24dBi MHF4L ragasztós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
L000941-10 modellek
Kategória
VSWR
Gyártó
TE Connectivity Linx
Erősítés
1,15dBi, 3,32dBi, 2,87dBi, 2,5dBi, 2,88dBi, 4,1dBi, 2,24dBi
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
10 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 200mm
RF család / szabvány
Mobilhálózat
Végződtetés
MHF4L
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
755,5MHz, 1,955GHz, 2,332GHz, 2,593GHz, 3,55GHz, 4GHz, 4,7GHz
Max. magasság
0,006" (0,15mm)
Frekvenciatartomány
617MHz ~ 894MHz, 1,71GHz ~ 2,2GHz, 2,305GHz ~ 2,36GHz, 2,496GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz, 3,8GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz