HUM-900-RC
DigiKey raktári szám
HUM-900-RC-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HUM-900-RC
Leírás
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Általános ISM < 1GHz Szabadalmaztatott Adó-vevő modul 900MHz antenna nélkül, Fogazott Felületszerelt
Kategória
Érzékenység
-98dBm
Gyrt.
Soros interfészek
párhuzamos, UART
Sorozat
Antenna típusa
antenna nélkül, Fogazott
Csomagolás
Tálca
Tápfeszültség
2V ~ 3,6V
Alkatrész státusza
Elavult
Vételi áram
25,5mA
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Adási áram
22mA ~ 36mA
RF család / szabvány
Általános ISM < 1GHz
Rögzítés módja
Felületszerelt
Protokoll
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Moduláció
FHSS, FSK
Tokozás
32-SMD modul
Frekvencia
900MHz