HUM-868-PRO-UFL_View2
HUM-868-PRO-UFL
DigiKey raktári szám
HUM-868-PRO-UFL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
HUM-868-PRO-UFL
Leírás
RF TXRX MOD ISM<1GHZ CAST SMD
Gyártói standard átfutási idő
32 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Általános ISM < 1GHz Szabadalmaztatott Adó-vevő modul 868MHz antenna nélkül, Fogazott Felületszerelt
Kategória
Kimeneti teljesítmény
8,5dBm
Gyrt.
Érzékenység
-100dBm
Sorozat
Soros interfészek
UART
Csomagolás
Tálca
Antenna típusa
antenna nélkül, Fogazott
Alkatrész státusza
Aktív
Tápfeszültség
2V ~ 3,6V
DigiKey által programozható
Nem ellenőrizve
Vételi áram
23,5mA
RF család / szabvány
Általános ISM < 1GHz
Adási áram
22mA ~ 40,5mA
Protokoll
Rögzítés módja
Felületszerelt
Moduláció
FHSS
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 85°C
Frekvencia
868MHz