CSJ-SGFB-100-MHF4
DigiKey raktári szám
343-CSJ-SGFB-100-MHF4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CSJ-SGFB-100-MHF4
Leírás
COAX CBL SMA TO MHF4 3.9"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Szerelt koaxiális kábel SMA - I-PEX MHF4 0,81mm külső átmérőjű koaxiális kábel 3,937" (100,00mm)
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CSJ-SGFB-100-MHF4 modellek
Kategória
2. csatlakozó
I-PEX MHF4 dugó, derékszögű
Gyártó
TE Connectivity Linx
2. érintkező típusa
anya
Csomagolás
Ömlesztve
Szerelési mód - 2. csatlakozó
Lengő (soros)
Alkatrész státusza
Aktív
Hossz
3,937" (100,00mm)
Kialakítás
SMA - I-PEX MHF4
Kábel típusa
0,81mm külső átmérőjű koaxiális kábel
1. csatlakozó
SMA aljzat
Összesített impedancia
50 Ohms
1. érintkező típusa
anya
Max. frekvencia
6 GHz