CONSMA021.062-G_View2
CONSMA021.062-G
DigiKey raktári szám
343-CONSMA021.062-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CONSMA021.062-G
Leírás
SMA FML BOARD EDGE, MNT 0.062"
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SMA csatlakozó aljzat, aljzat 50ohm Áramköri lap szélére szerelt, End Launch forraszanyag
EDA / CAD modellek
CONSMA021.062-G modellek
Középső érintkező anyaga
Berillium-réz
Csatlakozó típusa
aljzat, aljzat
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 165°C
Impedancia
50ohm
Névleges feszültség
1000 V
Rögzítés módja
Áramköri lap szélére szerelt, End Launch
Max. frekvencia
26.5 GHz