CONSMA018-15-G_View2
CONSMA018-15-G
CONSMA018-15-G
CONSMA018-15-G
DigiKey raktári szám
343-CONSMA018-15-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CONSMA018-15-G
Leírás
SMA FML, 2-HOLE FLANGE, GOLD
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SMA csatlakozó aljzat, aljzat 50ohm panelre szerelhető forraszanyag
EDA / CAD modellek
CONSMA018-15-G modellek
Gyrt.
Tulajdonságok
Hosszabbított szigetelés
Középső érintkező anyaga
Berillium-réz
Csatlakozó típusa
aljzat, aljzat
Impedancia
50ohm
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Névleges feszültség
1500 V
Rögzítési mód
perem
Max. frekvencia
18 GHz