CONSMA013.062-G
DigiKey raktári szám
343-CONSMA013.062-G-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
CONSMA013.062-G
Leírás
SMA MALE BOARD EDGE, MNT 0.062"
Gyártói standard átfutási idő
6 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
SMA csatlakozó dugó, tű 50ohm Áramköri lap szélére szerelt, End Launch; panelre szerelhető forraszanyag
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
CONSMA013.062-G modellek
Kategória
Csatlakozó aljzatok száma
1
Gyrt.
Ház színe
arany
Csomagolás
Tálca
Középső érintkező anyaga
sárgaréz
Alkatrész státusza
Aktív
Ház anyaga
sárgaréz
Csatlakozási szabvány
Ház bevonata
arany
Csatlakozó típusa
dugó, tű
Középső érintkező bevonata
Érintkező végződtetése
forraszanyag
Dielektrikum anyaga
Poli(tetrafluoretilén) (PTFE)
Árnyékolás végződtetése
forraszanyag
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 155°C
Impedancia
50ohm
Névleges feszültség
1000 V
Rögzítés módja
Áramköri lap szélére szerelt, End Launch; panelre szerelhető
Dugaszolási ciklusok száma
500
Rögzítés módja
Menetes
Alap típusszám
Max. frekvencia
18 GHz