BAT-HLD-012-SMT
DigiKey raktári szám
BAT-HLD-012-SMT-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
BAT-HLD-012-SMT
Leírás
BATTERY RETAINER COIN 12MM SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
elem Tartóelem Gomb, 12,0mm 1 Cella SMD (SMT) érintkező
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
BAT-HLD-012-SMT modellek
Kategória
Cellák száma
1
Gyrt.
Elem sorozat
Csomagolás
Ömlesztve
Rögzítés módja
PCB, Felületszerelt
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
SMD (SMT) érintkező
Elem típusa, funkciója
gombelem, Tartóelem
Lemeztől mért magasság
0,140" (3,55mm)