ANT-GNCP-TH25AL12
DigiKey raktári szám
343-ANT-GNCP-TH25AL12-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-GNCP-TH25AL12
Leírás
RF ANT GNSS PATCH L1 L2 25MM PIN
Gyártói standard átfutási idő
18 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1,228GHz, 1,246GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz Beidou, COMPASS, Galileo, GLONASS, GPS Kerámia patch RF antenna 1,215GHz ~ 1,24GHz, 1,243GHz ~ 1,25GHz, 1,559GHz ~ 1,592GHz -1,9dBi, -0,9dBi, 0,9dBi, 3,1dBi, 4dBi Tű forraszanyag
EDA / CAD modellek
ANT-GNCP-TH25AL12 modellek
Kategória
Sávok száma
5
Reflexiós veszteség
-1,4dB, -4dB, -3,5dB, -3,5dB, -9,1dB
Csomagolás
Tálca
Erősítés
-1,9dBi, -0,9dBi, 0,9dBi, 3,1dBi, 4dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
8 W
Frekvenciacsoport
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Rögzítés módja
forraszanyag
Frekvencia (közép / sáv)
1,228GHz, 1,246GHz, 1,561GHz, 1,575GHz, 1,601GHz
Max. magasság
0,315" (8,00mm)
Frekvenciatartomány
1,215GHz ~ 1,24GHz, 1,243GHz ~ 1,25GHz, 1,559GHz ~ 1,592GHz