ANT-916-CHP-T
DigiKey raktári szám
ANT-916-CHP-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ANT-916-CHP-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
ANT-916-CHP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-916-CHP-T
Leírás
RF ANT 916MHZ CHIP SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
915MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox chip RF antenna 911MHz ~ 921MHz 0,5dBi forraszanyag Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-916-CHP-T modellek
VSWR
2
Sorozat
Erősítés
0,5dBi
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
3 W
Végződtetés
forraszanyag
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,067" (1,70mm)
Frekvencia (közép / sáv)
915MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
911MHz ~ 921MHz