ANT-915-NUB-SMA
DigiKey raktári szám
343-ANT-915-NUB-SMA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-915-NUB-SMA
Leírás
RF ANT 915MHZ SHORT WHIP SMA
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
915MHz ISM, LoRaWAN, LPWA Ostorantenna, Egyenes RF antenna 902MHz ~ 930MHz 3,9dBi SMA apa Csatlakozórögzítő
EDA / CAD modellek
ANT-915-NUB-SMA modellek
VSWR
2,6
Csomagolás
Tasak
Erősítés
3,9dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
25 W
Végződtetés
SMA apa
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvencia (közép / sáv)
915MHz
Max. magasság
0,697" (17,70mm)
Frekvenciatartomány
902MHz ~ 930MHz