ANT-868-USP410
DigiKey raktári szám
343-ANT-868-USP410TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
343-ANT-868-USP410CT-ND - Vágott szalag (CT)
343-ANT-868-USP410DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-868-USP410
Leírás
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
10 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
868MHz ISM, LoRaWAN, LPWA, Sigfox chip RF antenna 862MHz ~ 876MHz 0,7dBi forraszanyag Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-868-USP410 modellek
VSWR
2,1
Sorozat
Reflexiós veszteség
-9dB
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Erősítés
0,7dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Max. teljesítmény
5 W
Végződtetés
forraszanyag
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia (közép / sáv)
868MHz
Max. magasság
0,114" (2,90mm)
Frekvenciatartomány
862MHz ~ 876MHz