ANT-868-USP elavult és már nem gyártják.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Similar
Taoglas Limited
Raktáron: 8 791
Adatlap
868MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox chip RF antenna 859MHz ~ 877MHz 0,2dBi forraszanyag Felületszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
MICROSPLATCH-ANTENNA
ANT-868-USP
DigiKey raktári szám
ANT-868-USP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-868-USP
Leírás
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-868-USP modellek
VSWR
1,9
Csomagolás
Csőtár
Erősítés
0,2dBi
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,100" (2,54mm)
Frekvencia (közép / sáv)
868MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
859MHz ~ 877MHz