ANT-868-USP-T
DigiKey raktári szám
ANT-868-USP-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ANT-868-USP-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
ANT-868-USP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-868-USP-T
Leírás
RF ANT 868MHZ CHIP SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
868MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox chip RF antenna 859MHz ~ 877MHz 0,2dBi forraszanyag Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-868-USP-T modellek
Kategória
Antenna típusa
chip
VSWR
1,9
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Erősítés
0,2dBi
Végződtetés
forraszanyag
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,100" (2,54mm)
Frekvencia (közép / sáv)
868MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
859MHz ~ 877MHz