ANT-868-CW-RCS-SMA
DigiKey raktári szám
ANT-868-CW-RCS-SMA-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-868-CW-RCS-SMA
Leírás
RF ANT 868MHZ WHIP RA SMA MALE
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
868MHz ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox Ostorantenna, derékszögű RF antenna 850MHz ~ 880MHz 3,6dBi SMA apa Csatlakozórögzítő
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-868-CW-RCS-SMA modellek
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, derékszögű
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
3,6dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
SMA apa
RF család / szabvány
általános ISM
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
2,106" (53,50mm)
Frekvencia (közép / sáv)
868MHz
Felhasználás
ISM, LoRa, Érzékelő hálózatok, SigFox
Frekvenciatartomány
850MHz ~ 880MHz