ANT-5GW-FPC-LH200M4
DigiKey raktári szám
343-ANT-5GW-FPC-LH200M4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-5GW-FPC-LH200M4
Leírás
ANT 5G FPC 120X20 200MM MHF4
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz 2G, 3G, 4G, 5G, LTE Lapos tapasz RF antenna 617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 894MHz, 832MHz ~ 1,518GHz, 1,525GHz ~ 1,661GHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz 5dBi, 5dBi, 5,5dBi, 6dBi, 5,2dBi, 5,1dBi, 7dBi, 6,2dBi, 6,8dBi MHF4 ragasztós
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-5GW-FPC-LH200M4 modellek
Kategória
Sávok száma
9
Gyártó
TE Connectivity Linx
VSWR
Sorozat
Erősítés
5dBi, 5dBi, 5,5dBi, 6dBi, 5,2dBi, 5,1dBi, 7dBi, 6,2dBi, 6,8dBi
Csomagolás
Tasak
Max. teljesítmény
2 W
Alkatrész státusza
Aktív
Tulajdonságok
Kábel - 200mm
RF család / szabvány
Mobilhálózat
Végződtetés
MHF4
Frekvenciacsoport
Széles sávú
Rögzítés módja
ragasztós
Frekvencia (közép / sáv)
657,5MHz, 750,5MHz, 842,5MHz, 1,175GHz, 1,593GHz, 1,947GHz, 2,495GHz, 3,75GHz, 4,7GHz
Max. magasság
0,004" (0,10mm)
Frekvenciatartomány
617MHz ~ 698MHz, 698MHz ~ 803MHz, 791MHz ~ 894MHz, 832MHz ~ 1,518GHz, 1,525GHz ~ 1,661GHz, 1,695GHz ~ 2,2GHz, 2,3GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 4,2GHz, 4,4GHz ~ 5GHz