ANT-433-USP410
DigiKey raktári szám
343-ANT-433-USP410TR-ND - Szalag tekercsen (TR)
343-ANT-433-USP410CT-ND - Vágott szalag (CT)
343-ANT-433-USP410DKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-433-USP410
Leírás
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
433MHz ISM, LoRaWAN, LPWA chip RF antenna 430MHz ~ 435MHz -8dBi forraszanyag Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-433-USP410 modellek
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
TE Connectivity Linx
VSWR
1,6
Sorozat
Reflexiós veszteség
-12,7dB
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Erősítés
-8dBi
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Max. teljesítmény
5 W
RF család / szabvány
általános ISM
Végződtetés
forraszanyag
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvencia (közép / sáv)
433MHz
Max. magasság
0,114" (2,90mm)
Frekvenciatartomány
430MHz ~ 435MHz