ANT-433-USP410 | |
|---|---|
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | ANT-433-USP410 |
Leírás | RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | 433MHz ISM, LoRaWAN, LPWA chip RF antenna 430MHz ~ 435MHz -8dBi forraszanyag Felületszerelt |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | ANT-433-USP410 modellek |
Kategória | Sávok száma 1 |
Gyártó TE Connectivity Linx | VSWR 1,6 |
Sorozat | Reflexiós veszteség -12,7dB |
Csomagolás Szalag tekercsen (TR) Vágott szalag (CT) Digi-Reel® | Erősítés -8dBi |
Alkatrész státusza Megszűnt a DigiKey-nél | Max. teljesítmény 5 W |
RF család / szabvány általános ISM | Végződtetés forraszanyag |
Frekvenciacsoport UHF (300MHz ~ 1GHz) | Rögzítés módja Felületszerelt |
Frekvencia (közép / sáv) 433MHz | Max. magasság 0,114" (2,90mm) |
Frekvenciatartomány 430MHz ~ 435MHz | Felhasználás ISM, LoRaWAN, LPWA |