ANT-433-USP-T
DigiKey raktári szám
ANT-433-USP-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ANT-433-USP-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-433-USP-T
Leírás
RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
433MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek chip RF antenna 429MHz ~ 437MHz -9,8dBi forraszanyag Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-433-USP-T modellek
VSWR
2
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Erősítés
-9,8dBi
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,103" (2,62mm)
Frekvencia (közép / sáv)
433MHz
Felhasználás
Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek
Frekvenciatartomány
429MHz ~ 437MHz