ANT-418-USP
DigiKey raktári szám
ANT-418-USP-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-418-USP
Leírás
RF ANT 418MHZ CHIP SOLDER SMD
Vevői azonosító
Részletes leírás
418MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek chip RF antenna 414MHz ~ 422MHz -8,9dBi forraszanyag Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-418-USP modellek
Kategória
Antenna típusa
chip
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
1,9
Csomagolás
Csőtár
Erősítés
-8,9dBi
Alkatrész státusza
Elavult
Végződtetés
forraszanyag
RF család / szabvány
általános ISM
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,103" (2,62mm)
Frekvencia (közép / sáv)
418MHz
Felhasználás
Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek
Frekvenciatartomány
414MHz ~ 422MHz