ANT-403-USP-T
DigiKey raktári szám
ANT-403-USP-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ANT-403-USP-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
ANT-403-USP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-403-USP-T
Leírás
RF ANT 403MHZ CHIP SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
403MHz MICS chip RF antenna 400MHz ~ 406MHz -8,7dBi forraszanyag Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-403-USP-T modellek
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
TE Connectivity Linx
VSWR
2
Sorozat
Erősítés
-8,7dBi
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Végződtetés
forraszanyag
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Max. magasság
0,103" (2,62mm)
Frekvencia (közép / sáv)
403MHz
Felhasználás
MICS
Frekvenciatartomány
400MHz ~ 406MHz