ANT-315-CW-RCS
DigiKey raktári szám
ANT-315-CW-RCS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-315-CW-RCS
Leírás
RF ANT 315MHZ WHIP RA RP-SMA MAL
Gyártói standard átfutási idő
7 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
315MHz Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek Ostorantenna, derékszögű RF antenna 310MHz ~ 320MHz RP-SMA apa Csatlakozórögzítő
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-315-CW-RCS modellek
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, derékszögű
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Végződtetés
RP-SMA apa
Rögzítés módja
Csatlakozórögzítő
RF család / szabvány
általános ISM
Max. magasság
2,106" (53,50mm)
Frekvenciacsoport
UHF (300MHz ~ 1GHz)
Felhasználás
Riasztók, ISM, távirányító, biztonsági rendszerek
Frekvencia (közép / sáv)
315MHz
Alap típusszám
Frekvenciatartomány
310MHz ~ 320MHz