ANT-2.45-CHP-T
DigiKey raktári szám
ANT-2.45-CHPTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ANT-2.45-CHPCT-ND - Vágott szalag (CT)
ANT-2.45-CHPDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-2.45-CHP-T
Leírás
RF ANT 2.4GHZ CHIP SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ chip RF antenna 2,36GHz ~ 2,54GHz 0,5dBi forraszanyag Felületszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-2.45-CHP-T modellek
Kategória
Sávok száma
1
Gyártó
TE Connectivity Linx
VSWR
2
Sorozat
Erősítés
0,5dBi
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Max. teljesítmény
3 W
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
0,039" (1,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvenciatartomány
2,36GHz ~ 2,54GHz