ANT-2.4-WRT-RPS
DigiKey raktári szám
ANT-2.4-WRT-RPS-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-2.4-WRT-RPS
Leírás
RF ANT 2.4GHZ DOME RP-SMA PNL MT
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz, 2,5GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ kupola RF antenna 2,4GHz ~ 2,5GHz 3,4dBi RP-SMA apa panelre szerelhető
VSWR
1,9
Sorozat
Erősítés
3,4dBi
Csomagolás
Ömlesztve
Tulajdonságok
Kábel - 216mm
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
0,433" (11,00mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz, 2,5GHz
Frekvenciatartomány
2,4GHz ~ 2,5GHz