ANT-2.4-USP-T
DigiKey raktári szám
ANT-2.4-USP-TTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
ANT-2.4-USP-TCT-ND - Vágott szalag (CT)
ANT-2.4-USP-TDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-2.4-USP-T
Leírás
RF ANT 2.4GHZ SOLDER SMD
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ chip RF antenna 2,37GHz ~ 2,54GHz 3,8dBi forraszanyag Felületszerelt
EDA / CAD modellek
ANT-2.4-USP-T modellek
Kategória
Antenna típusa
chip
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Erősítés
3,8dBi
Végződtetés
forraszanyag
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Rögzítés módja
Felületszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
0,062" (1,57mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvenciatartomány
2,37GHz ~ 2,54GHz