ANT-2.4-JJB-ST
DigiKey raktári szám
ANT-2.4-JJB-ST-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
ANT-2.4-JJB-ST
Leírás
RF ANT 2.4GHZ DOME SLD TH 7MM
Gyártói standard átfutási idő
4 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
2,4GHz Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™ Ostorantenna, Egyenes RF antenna 2,39GHz ~ 2,48GHz -1,5dBi forraszanyag Furatszerelt
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
ANT-2.4-JJB-ST modellek
Kategória
Antenna típusa
Ostorantenna, Egyenes
Gyártó
TE Connectivity Linx
Sávok száma
1
Sorozat
VSWR
2
Csomagolás
Ömlesztve
Erősítés
-1,5dBi
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés
forraszanyag
RF család / szabvány
802.15.4, Bluetooth, WiFi
Rögzítés módja
Furatszerelt
Frekvenciacsoport
UHF (2GHz ~ 3GHz)
Max. magasság
0,693" (17,60mm)
Frekvencia (közép / sáv)
2,4GHz
Felhasználás
Bluetooth, Thread, Wi-Fi, Zigbee™
Frekvenciatartomány
2,39GHz ~ 2,48GHz