K5000038 | |
|---|---|
DigiKey raktári szám | 1734-K5000038-ND |
Gyártó | |
Gyártói cikkszám | K5000038 |
Leírás | SWITCH SELECT 2POS DPST 500A 1KV |
Gyártói standard átfutási idő | 23 hét |
Vevői azonosító | |
Részletes leírás | Választókapcsoló 2 Pozíció DPST 500A (DC) panelre szerelhető |
Adatlap | Adatlap |
EDA / CAD modellek | K5000038 modellek |
Kategória | Kapcsolási mód BE-KI |
Gyártó TE Connectivity Deutsch Connectors | Névleges áram (Amper) 500A (DC) |
Sorozat | Névleges DC feszültség 1 kV |
Csomagolás Ömlesztve | Megvilágítás Nem megvilágított |
Alkatrész státusza Aktív | Rögzítés módja panelre szerelhető |
Típus Akkumulátor leválasztás | Végződtetés módja tőcsavar |
Áramkör DPST | Perem alatti mélység 94,75mm |