K5000038
DigiKey raktári szám
1734-K5000038-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
K5000038
Leírás
SWITCH SELECT 2POS DPST 500A 1KV
Gyártói standard átfutási idő
23 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Választókapcsoló 2 Pozíció DPST 500A (DC) panelre szerelhető
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
K5000038 modellek
Kategória
Kapcsolási mód
BE-KI
Gyártó
TE Connectivity Deutsch Connectors
Névleges áram (Amper)
500A (DC)
Sorozat
Névleges DC feszültség
1 kV
Csomagolás
Ömlesztve
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
panelre szerelhető
Típus
Akkumulátor leválasztás
Végződtetés módja
tőcsavar
Áramkör
DPST
Perem alatti mélység
94,75mm