SLC4-F14-076
DigiKey raktári szám
17-SLC4-F14-076-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLC4-F14-076
Részletes leírás
Fényfüggöny 14mm Ujj
Kategória
Védett magasság
760mm
Fénysugarak száma
75
Üzemi tartomány
0 ~ 6,0m
Védelem
Ujj
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Érzékelési képesség
14mm
Tápfeszültség
24VDC