SLC4-F14-016
DigiKey raktári szám
17-SLC4-F14-016-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLC4-F14-016
Részletes leírás
Fényfüggöny 14mm Ujj
Kategória
Védett magasság
160mm
Fénysugarak száma
15
Üzemi tartomány
0 ~ 6,0m
Védelem
Ujj
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Érzékelési képesség
14mm
Tápfeszültség
24VDC