SLC2-H30-016
DigiKey raktári szám
17-SLC2-H30-016-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
SLC2-H30-016
Leírás
LIGHT CURTAIN
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Fényfüggöny 30mm Kéz
Kategória
Védett magasság
160mm
Gyártó
TE Connectivity AMP Connectors
Fénysugarak száma
8
Csomagolás
Doboz
Üzemi tartomány
0 ~ 12,0m
Alkatrész státusza
Aktív
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Védelem
Kéz
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Érzékelési képesség
30mm
Tápfeszültség
24VDC