STS31A28CSMTR
STS31A28CSMTR
STS31A28CSMTR
DigiKey raktári szám
450-STS31A28CSMTR-ND - Szalag tekercsen (TR)
450-STS31A28CSMTRCT-ND - Vágott szalag (CT)
450-STS31A28CSMTRDKR-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
STS31A28CSMTR
Leírás
6.2 X 6.2 X 3.1, 280GF, IP67, TA
Gyártói standard átfutási idő
17 hét
 Adatlap
EDA / CAD modellek
STS31A28CSMTR modellek
Kategória
Működtető elem iránya
Felülről működtetett
Gyrt.
Végződtetés módja
sirályszárnyas
Sorozat
Külső méretek
6,20mm x 6,20mm
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Megvilágítás
Nem megvilágított
Alkatrész státusza
Aktív
Működtetési erő
280gf
Áramkör
SPST-NO (egypólusú, egy áramkörös, alaphelyzetben nyitott)
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Üzemi hőmérséklet
-40°C ~ 105°C
Névleges áram / feszültség
0,05A / 48VDC
Működtető elem anyaga
Szilikongumi
Működtető elem típusa
standard
Működtetési hossz
0,25mm
Rögzítés módja
Mechanikai élettartam
200,000 ciklus
Működtető elem függőleges távolsága a paneltől
3,10mm