KD1250B1/4
KD1250B1/4
KD1250B1/4
DigiKey raktári szám
KD1250B1/4-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
KD1250B1/4
Leírás
KNOB KNURLED 0.250" METAL
Gyártói standard átfutási idő
9 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
recézett, Gyémánt forgatógomb 0,250" (6,35mm) Tengely a következővel: Vonal az oldalon fém fekete
Kategória
Átmérő
1,252" (31,80mm)
Gyártó
TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Magasság
0,750" (19,05mm)
Sorozat
Visszajelző
Vonal az oldalon
Csomagolás
Ömlesztve
Anyag
fém
Alkatrész státusza
Aktív
Szín
fekete
Kialakítás
hengeres
Tulajdonságok
6-32 állítócsavar (2)
Típus
recézett, Gyémánt
Alap típusszám
Tengely mérete
0,250" (6,35mm)
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Raktáron: 606
A további beérkező áruk ellenőrzése
Ömlesztve
Mennyiség Egységár Részösszeg
Gyártói standard kiszerelés
Más szín
KNOB KNURLED 0.250" METAL