AVP16MAIBH000T5B04
DigiKey raktári szám
450-3464-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AVP16MAIBH000T5B04
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON SPST-NO 1A 24V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Kategória
Névleges DC feszültség
24 V
Gyrt.
Működtető elem típusa
Kerek, Gomb, Síkban lévő
Sorozat
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Csomagolás
Ömlesztve
Működtető elem/sapka színe
ezüst
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Vezetékek csatlakozóval
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Védettség
IP68 - porálló, vízhatlan
Típus
Piezo, vandálbiztos
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 16,00mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 65°C
Kapcsolási mód
KI-(BE)
Mechanikai élettartam
50,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
1A (AC/DC)
Elektromos élettartam
50,000,000 ciklus
Névleges AC feszültség
24 V