AV1920E312Q04
AV1920E312Q04
AV1920E312Q04
DigiKey raktári szám
450-2315-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
AV1920E312Q04
Leírás
SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
Gyártói standard átfutási idő
15 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Nyomógombos kapcsoló DPDT vandálbiztos, megvilágított panelre szerelhető, Elülső
Kategória
Jelölés a működtető elemen
Jelölés nélkül
Gyrt.
Működtető elem/sapka színe
ezüst
Sorozat
Megvilágítás típusa, színe
LED, piros
Csomagolás
Tálca
Megvilágítási feszültség (üzemi)
12VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Végződtetés módja
Forrasztószem
Rögzítés módja
panelre szerelhető, Elülső
Védettség
IP67 - porálló, vízhatlan
Típus
vandálbiztos, megvilágított
Panelkivágás mérete
Kör alakú - 19,20mm átmérő
Áramkör
Üzemi hőmérséklet
-20°C ~ 55°C
Kapcsolási mód
BE-(BE)
Mechanikai élettartam
1,000,000 ciklus
Névleges áram (Amper)
3A (AC)
Elektromos élettartam
50,000 ciklus
Névleges AC feszültség
250 V