RAY-101-12.5(100)
DigiKey raktári szám
A132460-05-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
RAY-101-12.5(100)
Leírás
GROUND BRAID TUBE 0.49"DIAX16.4'
Vevői azonosító
Részletes leírás
Cső alakú Földelőszalag 0,492" (12,50mm) - belső átmérő X 16,4' (5,00m) 36AWG
Kategória
Anyag
vörösréz, ónbevonatú
Gyártó
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Méret
0,492" (12,50mm) - belső átmérő
Sorozat
Szálak száma
36
Csomagolás
Orsó
Vezetékméret (végek)
36AWG
Alkatrész státusza
Megszűnt a DigiKey-nél
Hossz
16,4' (5,00m)
Típus
Cső alakú
Alap típusszám
Környezetvédelmi és exportálási információk
A termékekre vonatkozó kérdések és válaszok
További információk
Megszűnt
Ezt a terméket már nem forgalmazzuk.
Más hossz
GROUND BRAID TUBE 0.49"DIA METER
Raktáron: 565
GROUND BRAID TUBE 0.49"DIAX3.3'