JMSP-12XL megvásárolható, de általában nincs raktáron.
Elérhető helyettesítő alkatrészek:
Paraméterek tekintetében egyenértékű
TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Raktáron: 0
Adatlap
Raktáron: 0
Adatlap
TE Connectivity
TE Connectivity
univerzális relé DPDT (2 Form C) Furatszerelt
A kép csak reprezentáció. A pontos műszaki adatokhoz nézze meg a termék adatlapját.
JMSP-12XL
DigiKey raktári szám
JMSP-12XL-ND
Gyártó
Gyártói cikkszám
JMSP-12XL
Leírás
RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 12V
Gyártói standard átfutási idő
36 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
Kategória
Végződtetés módja
Gyártó
Védettség
Szigetelt - hermetikusan
Sorozat
Bekapcsolási feszültség
7VDC
Csomagolás
Ömlesztve
Kikapcsolási feszültség
0,64VDC
Alkatrész státusza
Aktív
Bekapcsolási idő
4 ms
Rögzítés módja
Furatszerelt
Kikapcsolási idő
2 ms
Tekercs feszültsége
12VDC
Üzemi hőmérséklet
-65°C ~ 125°C
Érintkező kialakítása
DPDT (2 Form C)
Érintkező anyaga
Ezüst-palládium (AgPd), Arany (Au)
Névleges áram
1 A
Relé típusa
univerzális
Kapcsolási feszültség
115VAC, 28VDC - max.
Típusjelölés
katonai
Max. kapcsolt teljesítmény
115VA, 28W
Minősítés
MIL-R-39016/11
Tekercsáram
14.1 mA
Tekercs ellenállása
850 Ohms