YFF31PC1C105MT000N
DigiKey raktári szám
445-3026-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-3026-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-3026-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YFF31PC1C105MT000N
Leírás
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 16V 1206
Gyártói standard átfutási idő
16 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Átvezető kondenzátor 16V 2 A 40mohm 1206 (3216 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
EDA / CAD modellek
YFF31PC1C105MT000N modellek
Kategória
Áram
2 A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
40mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Beiktatási veszteség
40dB / 700kHz ~ 1GHz
Kapacitás
1 µF
Méretek
0,126" H. x 0,063" Sz. (3,20mm x 1,60mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,057" (1,45mm)
Névleges feszültség
16V