YFF18PH0J105MT000N
DigiKey raktári szám
445-3029-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-3029-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-3029-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YFF18PH0J105MT000N
Leírás
CAP FEEDTHRU 1UF 20% 6.3V 0603
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
1 µF Átvezető kondenzátor 6,3V 4 A 12mohm 0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YFF18PH0J105MT000N modellek
Kategória
Áram
4 A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
12mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 105°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Beiktatási veszteség
40dB / 800kHz ~ 1GHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
0603 (1608 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kapacitás
1 µF
Méretek
0,063" H. x 0,031" Sz. (1,60mm x 0,80mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,035" (0,90mm)
Névleges feszültség
6,3V