YFF15SC1C473MT000N
DigiKey raktári szám
445-16120-2-ND - Szalag tekercsen (TR)
445-16120-1-ND - Vágott szalag (CT)
445-16120-6-ND - Digi-Reel®
Gyártó
Gyártói cikkszám
YFF15SC1C473MT000N
Leírás
CAP FEEDTHRU 0.047UF 16V 0402
Gyártói standard átfutási idő
12 hét
Vevői azonosító
Részletes leírás
0.047 µF Átvezető kondenzátor 16V 1 A 50mohm 0402 (1005 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Adatlap
 Adatlap
EDA / CAD modellek
YFF15SC1C473MT000N modellek
Kategória
Áram
1 A
Gyártó
TDK
Egyenáramú ellenállás (DCR) (max.)
50mohm
Sorozat
Üzemi hőmérséklet
-55°C ~ 125°C
Csomagolás
Szalag tekercsen (TR)
Vágott szalag (CT)
Digi-Reel®
Beiktatási veszteség
30dB / 5MHz ~ 4GHz
Alkatrész státusza
Aktív
Rögzítés módja
Felületszerelt
Típus
átvezetéses
Tokozás
0402 (1005 metrikus), 4 NYÁK kontaktus
Kapacitás
0.047 µF
Méretek
0,039" H. x 0,022" Sz. (1,00mm x 0,55mm)
Tűrés
±20%
Max. magasság
0,014" (0,35mm)
Névleges feszültség
16V